Aga Kubale – muchy wiąże od ponad 20 lat, a od 2018 robi to zawodowo (jako pełen etat) pod szyldem Tuhola Fly Fishing. Poza codzienną pracą flytiera, chętnie startuje w konkursach wiązania much: zdobyła m.in. 2x mistrzostwo w prestiżowym Fly Tying Challange międzynarodowej organizacji muchowej FFI (2022, 2023), pierwsze lokaty za muchy pstrągowe i łososiowe brytyjskiego Fly Dressers’ Guild oraz 2x srebrne medale w kategorii streamer w Niemczech (EWF). Od 2023 członek jury w Mistrzostwach Polski Wiązania Much w Supraślu. W czasie wolnym lubi łowić na własne muchy – najczęściej lipienie, okonie i szczupaki północnej Szwecji. Ulubione wzory? Wszystkie! Ze szczególnym upodobaniem tych na słoną wodę (wzory trociowe i tropikalne), muchy łososiowe i wzory na duże drapieżniki. Marzy jej się złowienie redfisha na Florydzie.
Arek Kubale – z wędkarstwem muchowym związany od ćwierć wieku. Na swoim koncie ma ponad kilkaset artykułów o tematyce muszkarskiej, w polskich i zagranicznych magazynach (od rodzimej Sztuki Łowienia po amerykański The Flyfish Journal). Pasjonat fotografii wędkarskiej oraz człowiek odpowiedzialny za wszelką logistykę działalności Tuhola Fly Fishing – wspiera talent Agnieszki i jej pracę przy imadle barwieniem materiałów, fotografowaniem much i wiedzą teoretyczną w kwestii fly-tyingu i praktyczną nad wodą. Muchy wiąże hobbystycznie. Arek to złoty medalista w kategorii suchej muchy w Niemczech (2021) oraz laureat w kategorii Open muchy łososiowej w brytyjskim Fly Dressers’ Guild (2023).
Oboje – jesteśmy nauczycielami w szwedzkiej Kiruna Fishing School, czyli szkole przewodników wędkarskich położonej w sercu Laponii. Uczymy tam wiązania much i entomologii wędkarskiej. Swoje życie dzielimy między dwa domy – jeden na styku Żuław i Mierzei Wiślanej, drugi w północnej Szwecji nad potężną i wciąż dziką łososiową rzeką Torne. W obydwóch tych miejscach mamy swoje pracownie i zajmujemy się produkcją sztucznych much pod marką Tuhola Fly Fishing.